Casa Verde Tutti
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A Casa Verde Tutti Ubatuba legfeljebb 4 vendéget fogad, és olyan családi helyszínektől, mint az az Ubatuba Akvárium, egy 2 km-es távolságra található.
A Praia Grande-part 2,1 km-re, a Porto Itagua bevásárlóközpont pedig 10 percnyi kocsiútra van az Ubatuba városi nyaralótól.
Az Ubatuba városi szállás ablakaiból a vendégek élvezhetik a kertre néző kilátást. Az ingatlan külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít.
A Casa Verde Tutti vendégei étkezhetnek a felszerelt konyhasarokban, valamint az étkezőben. Az ételek elkészítéséhez kávé/tea készítőt, hűtőt és sütőt is igénybe vehet. A dél-amerikai specialitásokat kínáló Frango Assado hozzávetőlegesen 400 méterre van.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- LCD TV
- Parketta
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Verde Tutti milyen messze van a Sao Jose dos Campos Regional repülőtértől?
A Sao Jose dos Campos Regional repülőtér és a Casa Verde Tutti között 140 km távolság van. - ❓
A Casa Verde Tutti biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Verde Tutti Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Verde Tutti biztosít konyhát?
Ez a Casa Verde Tutti kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt konyhát kínál. - ❓
A nyaraló engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a nyaraló nem engedélyez háziállatot. - ❓
A szálláshely élvezetes kilátást kínál?
A szálláshely kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Verde Tutti területén tartózkodunk?
Ubatuba nevezetességei közé tartozik a Praia Grande-part és a Perequê-Acu-part, amelyek 6 km-re, illetve 4 km-re találhatók a Casa Verde Tutti területétől. Ezenkívül a Tamar Project Központ (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.